Modele samochodów bmw zabawki

Najważniejsze Cechy wyróżniające dix modèle:-karoseria plastikowa zapewniająca opływowy kształt pojazdu-lumière Przednie dające rewelacyjny efekt podczas jazdy-gumowe opony na Pięknych srebrnych felgach-napęd na tylne Koła-Multifunkcyjny radiowy pilote , un pełn kontrolę na pojazdem-ustawienie zbieżności kółfunkcje pilota 27 MHz:-jazda do przodu-jazda ne tyłu-skręt w Prawo-skręt w lewow skład verilmez wchodzi:-Sportowy samochód-Multifunkcyjny radiowy Pilot z anteną 27 mhzwymiary samochodu- dłusć 18 cm-wysokość 5 cm-Szerokość 8,5 cm-średnica Koła 2,5 cmZasilanie-auto 3 x 1, 5V AA (brak w zestawie)-pilote 2 x 1,5 V AA (brak w zestawie) pojazdy zdalnie sterowane RC pozwalają na rozwijanie takich Umiejętności Jak KONCENTRACJA, zdolności manualne, szybkość Myślenia, zwinność, spryt une przede wszystkim umiejętność kierowania pojazdami. Pojazdy RC są doskonałym sposobem na wspólną zabawę w GRONIE najbliższych. Dzięki takim zabawom dzieci, mogą spędzić więcej czasu z rodzicami. Zestaw zapakowany w bardzo ładne Kolorowe pudełko, Idealnie nadające się na prezent. Super sportowe auto licencjonowany BMW puissance à marzenie Małych i dużych fanów 4 szybkich kółek. Sportowe auto na licence w skali 1:24 Zdalne Sterowanie. Kierowanie pojazdem odbywa się za POMOCA pilota, qui wprawia maszynę w Ruch. Licencjonowane BMW à niewątpliwie Król asfaltów. Dix zwinny samochód Napędzany na tylne gumowe Koła zadziwi nawet najbardziej wymagających fanów sportowych wrażeń. Charakteryzuje się pięknymi alufelgami, resorami, opływową sportową sylwetką. Cechuje aller staranność się oraz precyzyjne odwzorowanie detali réel autka.

Na zabawki udzielamy 12 miesięcy GWARANCJI OD daty zakupu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych mechanicznie, przez błędy w użytkowaniu i zużycie naturelles produktu..

Total Views: 114 ,